About company picture
About company picture
About company picture
About company picture
About company picture

Співробітництво

Компанія "Данапласт" запрошує до співпраці будівельні компанії, підприємства, що обслуговують інженерні системи та інші організації. Пропонуємо вам стати офіційним дилером нашої продукції у вашому регіоні. 
За 10 років роботи компанія "Данапласт" напрацювала власну базу дистриб'юторів, але ми відкриті для співпраці з вашою компанією. Ми прагнемо розширювати клієнтську базу і працюємо як з українськими, так і з іноземними компаніями. Звернувшись до нас, ви можете замовити товари за спеціальним технічним завданням. 
Компанія "Данапласт" - це індивідуальний підхід до кожного клієнта. Оснащення наших цехів і величезний досвід фахівців гарантує високу якість труб і люків. Наша компанія постійно працює над збільшенням асортименту продукції.
Компанія "Данапласт" готова до співпраці в сфері реалізації полімерних люків і поліетиленових труб, і гарантуємо, що воно буде взаємовигідним. Для оптових клієнтів в "Данапласт" діють спеціальні пропозиції, які дозволяють замовляти продукцію з відчутною вигодою. 

Наші партнери

Співробітництво з нашою компанією - означає індивідуальну програму лояльності для різних типів бізнесу. На сьогоднішній день нашими партнерами є і великі магазини інженерної сантехніки, як наприклад "Акведук" або RS Industry, середній бізнес представлений дилерами в областях й невеликими магазинами і будівельними компаніями в містах.

Тому для кожного типу бізнесу ми підбираємо оптимальні умови по закупкам, системам знижок і умов поставок виходячи з особливостей регіону, купівельної спроможності. Співпрацюючи з нами ви отримаєте надійного і лояльного партнера з ексклюзивною пропозицією саме вашому бізнесу.

RS Industry logo

RS Industry

RS Industry logo

Unidelta

RS Industry logo

SAB

RS Industry logo

TEBO technics

Бажаєте співпрацювати з нами? 

Заповніть форму і ми розповімо Вам про всі переваги роботи з нами

Дякуємо!

Ми Вам передзвонимо

Can't send form.

Please try again later.